Випуск молодших спеціалістів — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Днями у коледжі відбулися заходи з нагоди випуску молодших спеціалістів. Розпочались урочистостіз вітального слова директора коледжу Наталії Зубко. За дорученням правління Львівської обласної спілки споживчих товариств до привітань долучився заступник голови правління облспоживспілки – Микола Хлевинський.

Також з привітанням виступили: заступник директора з навчальної роботи Леся Федак; заступник директора з виховної роботи Ігор Бішко, голова об’єднаного профкому Наталія Кутна, завідувачі відділеннями та інші.

Привітали випускників куратори груп, які усі роки навчання для них були “мамами і татами” у стінах коледжу. Вони побажали випускникам успішно продовжувати кооперативні традиції, неодмінно зробити свій внесок у науково-технічний і соціальний прогрес та продовжити навчання у вищій школі.

Зі словами подяки до батьків та педагогічного колективу звернулися студенти денної та заочної форми навчання.

До привітань долучилися батьки, викладачі, представники студентського самоврядування коледжу та всі бажаючі.

Духовний наставник коледжу, отець др.Ігор Дмитерко, настоятель храму св.Анни, освятив присутніх і благословив студентів та викладачів.

У своїй промові о. Ігор наголосив: «Куди б вас не завела доля, пам'ятайте завжди свою колиску дитинства, свій вишкіл юності – свою Незалежну Славну Україну та рідний коледж. Нехай вас супроводжують все життя успіхи у професійному та особистому житті та доля буде прихильною. У добру путь, випускники! З Божим благословенням вас!». Прощальний вальсна випускному концерті, який організували керівники художньої самодіяльності та вокального гуртка коледжу, створив незабутнє, яскраве свято у душі студентів та викладачів.

Завершилося свято загальною фотографією на пам'ять.

Щиро вітаємо Вас, шановні випускники ! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в коледжі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!