Заняття на тему: "Оволодіння технікою накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки. Тампонування рани" — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права
 
 
Запрошені викладачі ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», яка10 жовтня 2020р. відсвяткував 248 річчя.:
- Назар Наталія Семенівна – викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я, учасник АТО 2014-2021рр.,
- Гончаров Мар’ян Петрович – практичний реаніматолог і викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я, які ознайомлять і проведуть навчальний тренінг по наданню першої медичної допомоги за стандартами НАТО.
Запрошені викладачі ознайомили присутніх з технікою накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки, тампонування рани, а також продемонстрували на манекенах і ознайомили студентів із алгоритмом дій при раптовій зупинці серця, з основні правилами та порядком проведення реанімації. Студенти коледжу, викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін щиро вдячні викладачам Назар Наталії Семенівні, Гончарову Мар’яну Петровичу за надану можливість формування у студентів з дисципліни «Захист Вітчизни» умінь застосовувати знання у реальних життєвих умовах.